- ارائه خدمات تخصصی در حوزۀ  حمل جاده ای و ترانزیت انواع کالاها 

دامنه خدماتی که ما به شما در زمینه حمل ونقل جاده ای  ارائه می دهیم در برگیرنده همه انواع مختلف کالا از جمله مواد اولیه و کالاهای فله، میوه و تربار و محصولات فاسد شدنی ، هر نوع سواری و کامیونت ،میعانات گازی و انواع مواد مایع ورونده همچنین کالاهای مربوط به گروه تجهیزات و ماشین آلات سبک باهر نوع بسته بندی مانند انواع کانتینر، جامبو بگ و.... می باشد.
از جمله امکانات مجموعه در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • برخورداری از ناوگان ملکی و استیجاری به روز و پرتعداد و همچنین توانایی تأمین انواع کشنده و بارگیر از جمله کفی معمولی و سیزده و شصت ، تیغه ، لبه دار ، چادری (ترانزیت) ،کمپرس بغل دار، یخچال دار، انواع سواری کش و کارکریر، انواع تانک ،بنکر وکشندۀ کپسول دار ،جفت(ده  چرخ) و انواع اطاقدار از جمله تک، نهصدویازده و خاور و ...
 • ارائه بارنامه ی بین شهری از مبدا بندرعباس به کلیه مقاصد داخلی وهمچنین تأمین سی ام آر از مجموعه های بین المللی همکار بسته به نیاز ضرورت اشاره نمود .
  ما قادریم بارنامه و سایر اسناد قانونی لازم جهت حمل و جابجایی کالای شما را با نرخی رقابتی وبا رعایت کلیه قوانین و مقررات موجود در اختیار شما قرار دهیم.
 • انجام خدمات مربوط به بارگیری و خروج کالا از گمرک 
  در صورت تمایل شما ما قادریم عملیات استریپ کالا های کانتینری شما در محوطه های گمرکات رجایی وباهنر ومتاخرا انجام تشریفات قانونی وخروج کالا از کمرک را با تخصیص نیروی انسانی کارآمد وخودروی شرکتی به بهترین و سریع ترین شکل ممکن به انجام رسانیم.
 • ارائه کلیۀ خدمات مربوط به بارگیری و حمل کالاهای سنگین ، فوق سنگین وحجیم 
  با توجه به برخوردار بودن این مجموعه ازحمایت مشاورۀ یک تیم متخصص از کارشناسان آشنا به امر در این زمینه و همچنین امکان تأمین کشنده های مجهز به بارگیر پنج، هفت،نه و یازده محور،همچنین بارگیرهای کشویی وبوژی  وانعقاد قرارداد همکاری همه جانبه با یک مجموعۀ حرفه ای که دارای امکانات چشمگیری در محدودۀ  اسکله شهید رجایی، مجتمع فولاد هرمزگان و پالایشگاه بندرعباس می باشد باشرکت پروازبام که آمادۀ ارائه خدمات مرتبط به مشتریان معرفی شده با شرایط ترجیحی در این زمینه می باشد 

ازجمله توانمندی های ما درین حوزه می توان به:

 1. دارا بودن امکان بارگیری و حتی تخلیه محصولات سنگین، فوق سنگین ودارای ابعاد نامتعارف .
 2.  انجام انواع مختلف خدمات در زمینه توزین محمولات سنگین و کشنده  های خاص و در صورت لزوم سبک سازی یا جابجایی محمولات جهت توزیع مناسب اوزان محوری.
 3. امکان پیگیری و دریافت همه ی مجوز های لازم در این زمینه از جمله ترافیک استانی و کشوری ، مجوز ادارۀ برق بندر وهر نوع مجوز لازم جهت حمل سنگین بار اشاره نمود.